pt.. cze 7th, 2024

Dobry Człowieku, jak tam u Ciebie z radością, Z taką Twoją Radością na 100%?

Zdrowie  Współcześnie, Zagrożenia i Antidotum, „Twoje Zdrowie +”

Poradnik Zdrowia, i nie tylko zdrowia, Elżbiety i Szymon Spolankiewicz

Polecamy poniższe do przetrenowania przez Panów w prezencie dla swoich Pań !!!

Dobry Człowieku, jak tam u Ciebie z radością, ale taką na co dzień, nie tylko od soboty, od weekendu, nie takiej jak na zakrapianej czy zasilanej „ziołami” imprezie. Z taką Twoją Radością na 100%?

Drzewiej (tłumaczę dla nieznających tego słowa – czyli dawniej), a na pewno w Domu moich Rodziców, w kuchni, a i u Babć też, bo tylko je pamiętam (Dziadkowie wcześniej się wybrali na tamtą stronę, zanim zdecydowałem się  – a może ktoś inny zdecydował – pojawić osobiście na Planecie Ziemia – podkreślam – w Kuchni – wisiały zawsze jakieś ozdoby, zasłonki z mądrymi myślami. Powoli to wraca do łask, co prawda bardziej skomercjalizowane, ale ważne, że wraca. Były to np. „Gdzie w domu zgoda, tam zdrowie i uroda”, Miłość i zgoda domu ozdoba” albo „Kiedy się radujesz to zdrowie i szczęście budujesz”. Współcześni nazwą to afirmacjami. Cóż one, te dawniejsze, ale i dzisiejsze Mądre sentencje mówią? Jeśli je masz u siebie w domu może mówią o Tobie, Twoich zapatrywaniach, dążeniach albo Twoich poszukiwaniach, może tęsknotach.

A Teraz, Dobry Człowieku, zagrajmy (Życie to gra niestety, albo scety)  w jedną z najbardziej ważnych w Twoim Życiu grę. Taką dla Zdrowia Twojego ciała, umysłu, psychiki, emocji, myśli, duszy, ducha …  Gra  „Poznaj samego siebie”. Niezwykle prosta, acz składająca się z bardzo wielu poziomów.

Gra, która ułatwi, uprości, pomoże z większą swobodą i radością realizować swoje zamierzenia życiowe; Gra, która pozwoli skupić się na rzeczywistych potrzebach, odkrywać i tworzyć lepsze opcje i rozwiązania, przewidywać konsekwencje dokonanych wyborów, kształtować nawyk sojuszu z samym sobą, spójności i uczciwości, uwolnić się od lęków i niepokojów; Gra dzięki której poznasz sposoby rozwoju swojej kreatywności, przełamywania ograniczeń; Gra, dzięki której wyznaczysz i skutecznie zrealizujesz swoje (SWOJE) cele, staniesz się pewny siebie i pokażesz swoją siłę innym, uzyskasz wzrost i rozwój siebie, swojej Rodziny i swojej Firmy; Gra, w której jest możliwe 100 % realizacji Twoich możliwości.

Zapewne miotają Tobą rozterki, pytania, niejasności – i mówisz – A po kiego mi to w tym zwariowanym, zalatanym, biegającym, zagubionym w swojej istocie, wręcz niewolniczym świecie? Gdzie zdrowego Człowieka już praktycznie nie ma? Spokojnie, to jest Twoja Gra, Twoje Życie i będziesz zaskoczony, kiedy poznając siebie, zaczniesz emanować swoją Mocą, którą obudzisz, odzyskasz, wykreujesz w Sobie. A świat to zauważy i wesprze Cię w tej grze. A my możemy wesprzeć Cie konsultacjami warsztatami  Zdrowia.

Gra „Poznaj Samego Siebie”  polega na trenowaniu w sobie i wokół siebie Radości. Np. spoglądasz w lustro – i co widzisz? Cokolwiek to jest – uśmiechnij się. Kot ci nasikał do butów? Taka jego natura, następnym razem schowasz buty do szafki i uśmiechnij się. Szef Tobie niesłusznie nawtykał? Pewnie ma jakiś problem z sobą i nie radzi sobie z nim, więc szuka ofiary i padło akurat na Ciebie. Zatem idź w odosobnienie, lepiej nie w oczy szefa – i uśmiechnij się. Stoisz w korku? Uśmiechnij się, wściekaniem się korka nie zlikwidujesz. Itd. Itp. W tej prostej grze chodzi o Twoje reakcje na różne sytuacje oraz prowokowanie radosnych, uśmiechniętych sytuacji i ich odczytywanie na skali Radosnego Życia. Dla Twojego Zdrowia. My Szamani Pojednania skutecznie w tym pomagamy, acz i tak Twoja rola w tej grze jest najważniejsza. I zwróć uwagę, że kiedy to czytasz, to nawet Twoje organy wewnętrzne już się cieszą na myśl, że dasz im szansę na Zdrowie.

W razie pytań służymy pomocą i działaniami, także na odległość. Zawsze oczywiście powinno się mieć na uwadze konsultacje u lekarza lub farmaceuty.

Elżbieta i Szymon Spolankiewicz, Konsultacje i zabiegi Zdrowia, Warsztaty Kreowania Radości, 502453243, www.biogabinet.eu