czw.. cze 13th, 2024

Konsultacje, zabiegi na odległość

W związku z tym, iż świat jest jednym oceanem energetyczno-informacyjnym możliwe jest dokonywanie konsultacji i zabiegów na odległość (telefoniczne, skype, pokój konferencyjny).

Energia zawsze podąża za myślą

Czas trwania zabiegu, konsultacji – 15-30 minut, Podejście indywidualne
Ilość zabiegów – w zależności od przebiegu terapii, Podejście indywidualne
Nie gwarantujemy zabiegów każdemu, kto sie do nas zgłosi. Jednym z warunków jest chęć współpracy osoby zgłaszajacej się, a nie oczekiwanie na załatwienie „problemu” tej osoby przez nas. Wspieramy, podpowiadamy, robimy zabiegi, acz wyznajemy zasadę – „nauczyc kogos łapac ryby, a nie dawac mu rybę” jest zdrowszym działaniem i długofalowym.
Jestesmy Kreatorami podoszenia wibracji, rezonansu – do poziomu zdrowia, radości, aby umysł, emocje, myśli, psychika złapały komunikację z wyższą energetyką naszego jestestwa.

Wyznajemy zasadę, że  konsultacje to droga, a  nie cel sam w sobie. Pamiętamy o tym, że to klient  podejmuje wyzwanie i działania w celu wprowadzenia zmian  w swoim życiu osobistym czy też zawodowym. Pomagamy wydobyć klientom to co w nich najlepsze, wspieramy ich w indywidualnym rozwoju. W ramach spotkań konsultacyjnych  wspomagamy klienta  na każdym etapie procesu zapoczątkowanego podjęciem decyzji o zmianie określonego aspektu jego życia – zdrowia.

Kontakt 668112888; 502453243