śr.. maj 22nd, 2024

Kody uzdrawiania z Akademią W.I.E.M.

Zdrowie współcześnie – Zagrożenia i Antidotum / Kody Uzdrawiania, wykłady, warsztaty  jak również Konsultacje zdrowia

Umów sie na konsultacje – 668112888, 502453243

Wyznajemy zasadę, że  konsultacje to droga, a  nie cel sam w sobie.

Pamiętamy o tym, że to klient  podejmuje wyzwanie i działania w celu wprowadzenia zmian  w swoim życiu osobistym czy też zawodowym.

Pomagamy wydobyć klientom to co w nich najlepsze, wspieramy ich w indywidualnym rozwoju.

W ramach spotkań konsultacyjnych  wspomagamy klienta  na każdym etapie procesu zapoczątkowanego podjęciem decyzji o zmianie określonego aspektu jego życia – zdrowia.

Akademia W.I.E.M., Elżbieta i Szymon Spolankiewicz promują zdecydowanie: Kody Uzdrawiania – wspieramy, dzielimy sie wiedza i doswiadczeniami, pomagamy w zabiegach Kodami Uzdrawiania. Wspieramy Konchowaniem i indywidualnymi konsultacjami.

Sam możesz sobie poradzić z przyczynami niepowodzeń oraz problemów zdrowotnych i uczuciowych. Uzdrowienie może nastąpić w 6 minut!

Poznaj Kod Uzdrawiania, dzięki któremu pozbędziesz się trudności, będziesz żyć tak, jak pragniesz, i będziesz cieszyć się zdrowiem.  Metoda jest prosta w zastosowaniu i skuteczna. 

Kody uzdrawiania to prosta metoda samoleczenia, oparta na  czterech sekwencjach, w której wykorzystuje się energię zgromadzoną w palcach obu rąk, polega ona na usunięciu blokad pamięci komórkowej i uaktywnieniu tych funkcji fizycznych wbudowanych  w ludzki organizm, które usuwają samo źródło choroby.

Aktywuj wrodzoną funkcję swojego ciała. Dzięki niej twój układ neuroimmunologiczny zrobi, co do niego należy, i przywróci zdrowie tej części ciała, która choruje.
Poznaj:
•Metodę uzdrawiania, której wykonanie zajmuje jedynie kilka minut!
Teraz możesz już odkryć rewolucyjny przepis na rozwiązanie tych problemów, o których wiesz… a nawet tych, o których nie wiesz.
„Doktor Loyd oferuje rewolucyjną metodę uzdrawiania”. – Mark Victor Hansen, autor serii Balsam dla duszy
„Kod Uzdrawiania to najprostsza i najskuteczniejsza metoda samouzdrawiania, jaką kiedykolwiek poznałem! Działa konsekwentnie, przewidywalnie i szybko na szeroki zakres dolegliwości. Warto ją poznać!”. – dr Christopher Hegarty, autor bestsellerów i konsultant ponad 400 firm z listy Fortune 500.

„Kod Uzdrawiania to największe odkrycie w dziedzinie medycyny. Sprawia, że zyskujesz kontrolę nad procesem powrotu do zdrowia. Kiedy już go wypróbujesz, twoje życie natychmiast zacznie się zmieniać – spróbuj i przekonaj się sam!”. – Bill Boshears, naukowiec i gospodarz programu SciZone.

Co mówią badania 

Badania zakresie kodów uzdrawiania prowadzono w USA i Kanadzie przez trzy lata. Wyniki pokazały m.in że już po 20 minutach od stosowania kodów powraca równowaga układu autonomicznego, widoczna w pomiarze zmienności rytmu serca(HRV). Ponieważ zmiennością rytmu serca zawiaduje autonomiczny układ nerwowy, stanowi ona doskonały wskaźnik tego, czy znajdujemy się pod wpływem stresu.

Poprawiały się  również wyniki badania krwi, rezonansu magnetycznego, EKG, EEG, ultrasonografii i innych wskaźników. Ze stanu nierównowagi spowodowanej stresem, organizm powraca do normalnego funkcjonowania.

Zabieg zawsze poprzedzamy modlitwą:

…Modlę się z całego serca, aby wszystkie znane i nieznane negatywne obrazy, niezdrowe przekonania, destrukcyjne wspomnienia komórkowe, oraz wszystkie problemy fizyczne i niefizyczne, związane z (………..) zostały rozpoznane, ujawnione i uzdrowione poprzez napełnienie mnie Światłem, Życiem i Miłością Boga… Modlę się również o to, aby skuteczność tego uzdrowienia wzrosła stokrotnie albo więcej…