czw.. cze 13th, 2024

Kategoria: General Weekend z Akademią W.I.E.M. czyli Podróże z muzyka, tańcem i firewalkingiem

Weekend z Akademią W.I.E.M. czyli Podróże z muzyka, tańcem i firewalkingiem


5 października 2018

Korzyści dla Uczestników - www.przytulia.akademiawiem.pl

Trzy  100 % dni, które ułatwią, uproszczą, zdefiniują, pomogą z wiekszą swobodą i radością realizować swoje zamierzenia życiowe, pomogą odkopać i realizować swoje marzenia, dadzą absolutnie rewelacyjny Power W.I.E.M. na kilka najbliższych miesięcy i na całe życie.

Super Szkolenie Motywacyjne,  Firewalking, Ognisko, Relaksacja, Muzyka, Tańce, Humor, 100 % Gwarancje znakomitych emocji, radości, wiedzy, skuteczności. (z elementami Sztuki Sprzedaży Obserwacyjnej)

Niepowtarzalny 100% Power W.I.E.M. pozwala: skupić się na rzeczywistych potrzebach, odkrywać i tworzyć lepsze opcje i rozwiazania, przewidywać konsekwencje dokonanych wyborów, kształtować nawyk sojuszu z samym sobą, spójności i uczciwości, skutecznie odwoływać się do intuicji, korzystać z wewnętrznego przewodnictwa, uwolnić się od lęków i niepokojów.

Zgłoszenia, info –  TUTAJ   wiem@akademiawiem.pl  lub 502453243. 668112888

Czyli – Poznaj sposoby rozwoju swojej kreatywności, przełamywania ograniczeń. Zerwij ze schematami, wyjdź poza strefę komfortu. Sam kreuj potrzeby własne i Twojego środowiska. Wyznaczaj i skutecznie realizuj cele, stań się pewny siebie i pokaż swoją siłę innym, uzyskaj wzrost i rozwój siebie, swojej Rodziny i swojej Firmy. Możliwe 100 % realizacji Twoich możliwości

– Gwarantujemy, iż będzie to nie tylko świetne doświadczenie przeżycia czegoś nowego, czegoś co być może zainspiruje Państwa do większych osiągnięć. Pomoże pokonać strach, obudzić wewnętrzną siłę i zmotywować do działania. – zapewnia Szymon Spolankiewicz

Więcej informacji

Zobacz cały kalendarz