pon.. kwi 15th, 2024

Testimonial

Na pytanie – czy gdybym teraz był w Polsce (a mieszkam obecnie w Australii) to skorzystałbym ze szkoleń Szymona i Elżbiety Spolankiewicz, ich Akademii WIEM, ich Weekendu z muzyką, tańcem i firewalkingiem? czy innymi autorskimi projektami?
Odpowiedź jest jedna – tak, zdecydowanie tak.
Znam Szymona, kiedy porywał tysięczne tłumy na swoich spotkaniach wiedzą, humorem, super atmosferą i mądrością życiową. Wiem, że oboje współcześnie są jedyną parą w Polsce i nie tylko w Polsce mających tak rewelacyjne projekty edukacyjne, z rozwoju osobistego, niezwykle skuteczne, z ich głównym przesłaniem skomunikowania umysłu z sercem, serca z umysłem i samodyscypliny w byciu szczęśliwym. Polecam z pełną stanowczością
Witold Wójtowicz, Perth, Australia” (https://www.facebook.com/witek.wojtowicz.3)
========================================================

Szkolenie – Weekkend z Akademią WIEM i Firewalkingiem podobało mi sie … Miejsce świetne … Bardzo podobały mi się zawody, próby strzeleckie… No i oczywiście przejscie po rozżarzonych węgielkach oraz ruska bania. Dziekujemy. Do zobaczenia !!!
Agnieszka N.
========================================================

Super miejsce, Super atmosfera, Super Ludzie, Super organizacja. Dziekujemy i do Zobaczenia !!!
Renata W.
========================================================

Dziekuje za kolejne wartosciowe spotkanie. To tez dzięki Wam spotykam na swojej drodze wyjatkowych Ludzi, którzy otwierają nowe przestrzenie. Przejście po ogniu otwiera „Nowy Rok”. Proszę o kontynuację !!!
Dorota B.
========================================================

Przemiła, luźna atmosfera, Super organizacja oraz ciekawe zagospodarowanie czasu. Moc atrakcji dla dorosłych i nie tylko.Mozliwość nawiazania ciekawych znajomosci, poznania ciekawych ludzi. Super motywacja/inspiracja do dalszego działania, realizowania planów oraz spełniania marzeń. Po tym weekendzie nabrałam pewnosci siebie, przekroczyłam pewną barierę strachu z czego mam ogramna satysfakcję.
A.L.
========================================================

Jeśli nie miałeś okazji poznać Elżbiety i Szymona oraz przebywać z tą parą, to musisz przygotować się na otrzymanie siły spokoju i wsparcia duchowego, wiadra wiedzy i emocji. Jeśli tylko chcesz się uczyć, również uczyć się bawić i odpoczywać – śmiało rezerwuj miejsce w tej przygodzie.
Justyna Wojciechowska, sky-rocket.pl
========================================================

Elżbieta i Szymon Spolankiewicz są The Best, stworzyli projekt, Weekend z Akademią WIEM „Podróże z muzyka, tańcem i firewalkingiem”  który jest jedynym i niepowtarzalnym, a jednocześnie jest dla każdego z otwartym sercem i umysłem, dla poszukujących swojego miejsca na ziemi, chcących poradzić sobie z gonitwą współczesnego świata, ze stresem, chcących odnaleźć swoje cele i marzenia, a dla tych którzy je mają  w jeszcze bardziej mądry sposób je zrealizować
Andrzej Banaszek

=====================================================

Wiem, że moje sukcesy w dużym stopniu są także efektem tego, co dostałem od Szymona Spolankiewicz – wiedzy, informacji, zdrowego podejścia do życia, umiejętności przewidywania konsekwencji podjętych decyzji i zrozumienia, że sukces to także „Spokój ducha”
Dariusz Skudlarski, Łódź
=====================================================

Weekend z Akademią WIEM „Podróże z muzyką, tańcem i firewalkingiem” to dla mnie przeżycie bardzo osobiste, to poprawa relacji w Rodzinie, w pracy … To zdecydowanie poprawa moich finansów, to pełnia radości – każde jest inne, każde wnosi dla mnie więcej życia w życiu, zdecydowanie polecam. 
Olga K..
====================================================

Witaj Szymonie – Z prawdziwą przyjemnoscia wysłauchałem Twojego dzisiejszego wykładu na temat zasad synchronizacji i rezonansu. Podzielę się swoim własnym odkryciem – odkąd daję większe napiwki np.w barach i kawiarniach – odtąd „więcej” pieniędzy do mnie wraca. Coś w tym jest. Myślę, że jest tak dokładnie ze wszystkim. Jeśli częściej chwalisz – częściej Cię chwalą, jeśli częściej krytykujesz -częściej Cię krytukują i wytykają Twoje podknięcia. Jeśli dajesz więcej od siebie to otrzymujesz więcej od innych. Jeszcze raz dziekuje za zaproszenie i mozliwość uczestniczenia w wykładzie.
Piotr Stapiński, Trener, Szkoleniowiec, Warszawa
==========================================================

„Jestem niezwykle zadowolony z przebiegu, treści, tematów, realizacji, jakości szkolenia Akademii WIEM 

W idei szkolenia znajduję wiele odnośników do tego czym sam się zajmuję, ponieważ istotą moich pasji, pracy oraz treningów jest przede wszystkim rozwój i samodoskonalenie, dlatego bardzo popieram tego typu inicjatywy”.
Szymon Flis
===========================================

Wojciech Głuch – Opinia o szkoleniu, w którym uczestniczyłem w Akademii WIEM:
„Wydawało mi się, że dużo wiem o tym jak prowadzić biznes. Robię to przecież i to z licznymi sukcesami (i porażkami, spoko) od 22 lat.
Bo tak jest rzeczywiście, co Szymon, prowadząc zajęcia mi uświadomił.
Ale problem tkwi w tym, że często  zapominam o tym czego nauczyłem się ostatnio, przedostatnio lub dawniej.
Z automatu człowiek jedzie po starych nawykach i przyzwyczajeniach. Bo tak jakoby szybciej, wygodniej i….łatwiej.
Dlatego wydarzenie, na które zostałem zaproszony, było dla mnie jak orzeźwiający łyk wody.
W wielu przypadkach jak nowa Eureka! Wielogodzinne spotkanie prowadzi ze swadą i na luzie, choć to tylko złudzenie, bo jest niezwykle skoncentrowany i uważny.
Doskonale wie jaki cel chce osiągnąć, jak najlepiej pomóc każdemu uczestnikowi.
A to już graniczy z fenomenem – tak prowadzić zajęcia w grupie ludzi, którzy się nie znali wcześniej, są na różnych poziomach doświadczenia biznesowego i z kompletnie różnych branż, by wywołać maksimum zainteresowania, zrozumienia i korzyści.
Tematyka – to raz, budowanie napięcia – zaczyna się pokazem tańca (zawodowcy ściągnięci na tę okoliczność), umiejętnie wplecione arcyciekawe wystąpienia osób z nim zaprzyjaźnionych i współpracujących – „case’y”, o których opowiadają są prawdziwe, porywające i inspirujące – to dwa.
A trzy to on sam – Szymon Spolankiewicz – dowcipny, życzliwy, doskonale przygotowany. Kiedy trzeba – człowiek orkiestra, w innym wypadku dyrygent, schodzący skromnie na chwilę z widoku, by dać pole do popisu solistom…
Był to wspaniały koncert dobrej pracy.
Wiele sobie przypomniałem, wiele nowego dowiedziałem i nauczyłem.
Były to jedne z najciekawszych zajęć o sobie w środku swojego biznesu. Super lajk!” 
Wojciech Głuch, Prezes Zarządu
http://www.ql24.pl/
===========================================

Szkolenia Akademii WIEM – Venture B2B & Technologie Sprzedaży w oparciu o Sztukę Sprzedaży Obserwacyjnej – wskazane dla każdego, kto ma jakiś cel w życiu lub go poszukuje i chce zaistnieć mądrze we współczesnym świecie. Innowacyjność i przystępność edukacji, wyjątkowość, wiedza, umiejętnośći, znakomity wykładowca-trener, super zespół tworzący całość – to cechy definiujące to wydarzenie edukacyjno-biznesowe. Polecam z pełna odpowiedzialnością
Monika Lis
===========================================

Szymon Spolankiewicz to  poruszający mówca i najlepszy motywator jakiego znam. Polecam
Piotr Sadowski
===========================================

Panie Szymonie gratuluje udanego szkolenia,  Uczestnictwo w Pana szkoleniach to świetna inwestycja dla kaŻdego przedsiebiorcy – a innowacyjny projekt VentureB2B daje nieograniczone możliwoŚci rozwoju i kontaktów biznesowych
Tomasz Nowicki
===========================================

Venture B2B & Technologie Sprzedaży w oparciu o Sztukę Sprzedaży Obserwacyjnej
Uczestnictwo budziło nasze emocje, mieliśmy duży znak zapytania, czy to jest to o co nam chodzi. Czy jest zasadność inwestowania, w co prawda jedyne tego typu szkolenie w Polsce, w Sztukę Sprzedaży Obserwacyjnej. Stwierdzamy – Warto. Polecamy. Zespół ZAE. www.zae.pl
===========================================

Świetne szkolenie w którym miałem przyjemność uczestniczyć. Szymon Spolankiewicz jest znakomitym szkoleniowcem, mówcą i mentorem. Wiedza jaką posiada z pewnością trafia do każdego uczestnika. Wybiorę się na następne i zachęcam wszytkich tych którzy chcą coś osiągnąć i rozwijać się w życiu. Do zobaczenia.
Norbert Kuraciński
===========================================

Bardzo się cieszę, że mogłem uczestniczyć w tak inspirującym szkoleniu Państwa Elżbiety i Szymona Spolankiewicz.
Gratuluję świetnie przygotowanego programu w wyjątkowej atmosferze.
Innowacyjne sposoby przekazu wiedzy i promocja zalet uczestników, tworzą niezapomniany klimat, w którym nauka trudnych tematów staje się przyjemnością.
W szkoleniu powinni wziąć udział wszyscy, którzy chcą się rozwijać i realizują swoje plany w drodze do sukcesów .
Niezależny Przedsiębiorca, Mirosław Góra
===========================================

Szkolenie Venture B2B & Technologie Sprzedaży w oparciu o Sztukę Sprzedaży Obserwacyjnej – jestem pełna uznania, podziwu i podziekowań. Cieszę się z uczestnictwa. Ze zdobytych umiejętności i wiedzy. Mam już z tego efekty sprzedażowe. Polecam. Warto.
Katarzyna Brzezińska – Instytut Kosmetologii i Skinologii
===========================================

Nie przypuszczaliśmy, że nasze uczestnictwo – pokaz tańców – wzbogacone zostanie o tak znakomite szkolenie.
Gratulujemy, Dziękujemy, Polecamy.
Para taneczna Justyna Łukasiewicz i Kacper Dziadowicz
===========================================

Dziękuję serdecznie Pani Elżbiecie, że wypromowała mi szkolenie i Pana Szymona Spolankiewicza – w konsekwencji uczestniczyłem w wydarzeniu edukacyjno-biznesowym z najwyższej półki, prowadzonym w bardzo mistrzowski, pełen wiedzy, umiejętności, szerokich horyzontów myślowych i praktycznych , sposób.
Piotr Kamiński Prezes Veturi Sp. z o.o.
===========================================

Kiedy w 1994 roku miałam okazję uczestniczyć w seminarium biznesowym w którym brało udział ok. 2500 ludzi gdzie wykładowca był Szymon Spolankiewicz z pewnym niedowierzaniem obserwowałam znakomity odbiór wykładu przez Uczestników.  Było to moje pierwsze zetknięcie się z tak wysokiej klasy, a jednocześnie z tak podnoszącym wartość drugiego człowieka, szkoleniem. Wtedy też pierwszy raz usłyszałam pojęcie Sztuka Sprzedaży Obserwacyjnej.
Wiem, że przez te wszystkie lata Szymon, zawsze preferujący pracę w zespole, wyedukował kilkadziesiąt tysięcy ludzi.
Jestem również pod niesamowitym wrażeniem aktualnie prowadzonych seminariów, szkoleń, kursów. Mimo, że współpracujemy już jako Zespół kilka lat, ciągle zaskakuje mnie zasobami wiedzy, entuzjazmem, pomysłami, umiejętną forma przekazu, ciagłym samorozwojem i mentalnością mądrego, z wizją, Przedsiębiorcy.
Stąd zdecydowanie polecam: Najlepsze co możesz zrobić to skorzystać z tej Wielkiej wiedzy i umiejętności Szymona Spolankiewicza i jego Zespołu – z Akademii WIEM i projektu Venture B2B. 
Elżbieta Spolankiewicz, Prezes Akademia WIEM Sp z o.o.
===========================================

Bardzo sympatyczni i mądrzy ludzie prowadzą co poniedziałek rano webinar  (Akademia WIEM), co jest moim zdaniem miłym rozpoczęciem dnia i tygodnia.
Jest to wiedza absolutnie na czasie, którą każdy powinien poznać i propagować bo dotyczy każdego. Uczymy się jak dostrzegać własne atuty, możliwości, siebie i spoglądać na życie z innej perspektywy…Tomek Warchulski, Dublin