czw.. cze 13th, 2024

Weekend z Firewalkingiem i Nocą Kupały 21-23.06.2019 r. w m. Lubasz, Wielkopolska

Akademia WIEM Elżbieta i Szymon Spolankiewicz zapraszają na niezwykłe, jedyne takie wydarzenie w roku. Weekend z Akademią WIEM, Firewalkingiem i Nocą Kupały w m. Lubasz, nad jeziorem Dużym, przy plaży. Kontakt 502453243

Warsztaty z noclegami i wyżywieniem (przepysznym zresztą), miejsce -bezpośrednio nad jeziorem, Lubasz, Wielkopolska, koszt 450 zł

Stroje sportowe, dobrze zabrać z sobą Siebie samego, koc lub matę do ćwiczeń czy medytacji oraz nastrój Radości, Zabawy. Na wieczór – mimo, że czerwiec, jakąś kurteczkę by się zdało też.

Piątek z integracją – Pokoje od godz 14-tej, Start godz 17-ta

Radość, Relaksacja, Medytacja odnajdywania siebie, Zabawa, Jezioro, Lasy, Karaoke, Prawo Komunikacji

Sobota z Nocą Kupały i Firewalkingiem, 

Radość, Relaksacja, Medytacje Prawa Rosnących Zysków i Prawo Rosnących Zysków, Prawo Komunikacji, Firewalking i przełamywanie swoich ograniczeń i lęków, Zabawa,  Jezioro, Lasy, Karaoke, Ognisko, Pochodnie, Wieczór i Noc Kupały

Bonus – “Zdrowie Współcześnie, Zagrożenia i Antidotum”, Zabiegi

Niedziela z opowieściami z ławeczki

Radość, Relaksacja Praw Rezonansu, Synchronizacji i Wypełnienia, Opowieści z ławeczki, Prawo Komunikacji

Bonus – “Żyj Zdrowo z Pasją”

Trzy  100 % dni, które ułatwią, uproszczą, zdefiniują, pomogą z większą swobodą i radością realizować swoje zamierzenia życiowe, pomogą odkopać i realizować swoje marzenia, dadzą absolutnie rewelacyjny Power WIEM na kilka najbliższych miesięcy i na całe życie.

Niepowtarzalny 100% Power WIEM pozwala: skupić się na rzeczywistych potrzebach, odkrywać i tworzyć lepsze opcje i rozwiązania, przewidywać konsekwencje dokonanych wyborów, kształtować nawyk sojuszu z samym sobą, spójności i uczciwości, skutecznie odwoływać się do intuicji, korzystać z wewnętrznego przewodnictwa, uwolnić się od lęków i niepokojów.

Czyli – Poznaj sposoby rozwoju swojej kreatywności, przełamywania ograniczeń. Zerwij ze schematami, wyjdź poza strefę komfortu. Sam kreuj potrzeby własne i Twojego środowiska. Wyznaczaj i skutecznie realizuj cele, stań się pewny siebie i pokaż swoją siłę innym, uzyskaj wzrost i rozwój siebie, swojej Rodziny i swojej Firmy. Możliwe 100 % realizacji Twoich możliwości

Noc Kupały

Noc Kupały (zwana też nocą kupalnąkupalnockąkupałą) – słowiańskie święto związane z letnim przesileniem Słońca, obchodzone w czasie najkrótszej nocy w roku, co przypada około 21-22 czerwca. W krajach anglosaskich pod nazwą Midsummer, w germańskich Mittsommerfest. Kościół katolicki, nie mogąc wykorzenić corocznych obchodów pogańskiej Sobótki z wywodzącej się z wierzeń słowiańskich obyczajowości, podjął próbę zasymilowania święta z obrzędowością chrześcijańską (stąd późniejsza wigilia św. Jana – potocznie zwana też nocą świętojańską, posiadająca wówczas wiele zapożyczeń ze święta wcześniejszego – obchodzona w nocy z 23 na 24 czerwca

Kupalnocka poświęcona jest przede wszystkim żywiołom wody i ognia, mającym oczyszczającą moc. To również święto miłości, płodności, słońca i księżyca.

Wiążące się z Nocą Kupały zwyczaje i obrzędy słowiańskie miały zapewnić świętującym zdrowie i urodzaj. Rozpalano ogniska, w których palono zioła. W trakcie radosnych zabaw odbywały się różnego rodzaju wróżby i tańce.

Firewalking -> WIĘCEJ

Gwarantujemy, iż będzie to nie tylko świetne doświadczenie przeżycia czegoś nowego, czegoś co być może zainspiruje Państwa do większych osiągnięć. Pomoże pokonać strach, obudzić wewnętrzną siłę i zmotywować do działania. – zapewniają Elżbieta i Szymon Spolankiewicz

Chodzenie po ogniu wzbogaca nas zawsze o jeszcze jedno ciekawe doświadczenie, doświadczenie z pogranicza niesamowitości. Podnosi w nas samych poczucie własnej wartości, którego tak często nam właśnie brakuje. Bez poczucia własnej wartości trudno jest dostrzec i zaakceptować w sobie Boży pierwiastek. Tylko wtedy możliwy jest zdecydowany postęp w rozwoju naszego ducha.

Spacer po rozżarzonych węglach nobilituje nas, podnosi wiarę w siebie i – jak chrzest ogniowy przestawia na inne, lepsze tory.

Ogień jest potężnym żywiołem, jak więc to możliwe, że nikomu nie dzieje się krzywda mimo wysokiej temperatury rzędu 500–700 stopni Celsjusza? Przede wszystkim trzeba się zaprzyjaźnić z ogniem jak z żywą istotą, nabrać do niego szacunku, pobłogosławić go i wejść w swoisty taneczny trans.

Każdy – może, ale nie musi przejść po rozżarzonych węglach.

Organizatorzy z Akademii W.I.E.M. zapewniaja Państwu niezwykłe wydarzenie motywacyjne i z rozwoju osbistego i duchowego z  firewalkingiem. Wydarzenie łączy umiejętności pokonywania strachu, lęków, radzenia sobie z niedobrymi nawykami,  pokonywania ograniczeń z rewelacyjnym doświadczeniem  firewalkingu. Kilka metrów „spaceru” po żywym ogniu jest bez wątpienia bardzo emocjonujące.

Chodzenie po ogniu polega na przejściu boso po rozżarzonych do 600-700° C węglach. Jest jednym z najefektowniejszych i najbardziej spektakularnych sposobów sięgania po wewnętrzną moc. Jest również aktem przezwyciężenia ograniczającego nas lęku i uświadomienia sobie, że wbrew trudnościom i lękom jesteśmy w stanie podejmować coraz to nowe wyzwania.