pt.. kwi 19th, 2024

Zdrowy i Bogaty Dom

Odpowiedz na pytanie – Czy jesteś właścicielem swojego życia, czy tylko je wynajmujesz?
Czy zdarzyło się Tobie kiedykolwiek odwiedzić dom w którym czujesz się wspaniale, śpisz wyjątkowo dobrze, odczuwasz przyjemny zapach i ciepło, a mieszkańcy są szczęśliwi i masz ochotę zostać tam na dłużej?

Czy Twój dom też jest taki?

Wyobraź sobie, że Twój dom, Twoje mieszkanie, że Ty i Twoje życie, Twoje uczucia i emocje, Twoje relacje z Rodziną i z innymi Ludźmi są pełne harmoni, miłości, pełne kreatywności, radości, uśmiechu. Że Twoje Zdrowie i Finanse są w zgodzie, są na plus, że „rozwiodłeś/aś się z nieszczęściem”, a poślubiłeś/aś Szczęście.
Jesteś Mądry/ra. Jesteś Szczęsliwy/wa.


Podziwiasz Siebie, inni Podziwiają Ciebie. Kochasz i jesteś kochany/na. Masz Zdrowy i Bogaty Dom.
Zdrowy i Bogaty Dom, to optymalność w nas, wokół nas, w naszych zachowaniach, finansach. To wzbogacanie codzienne w radość, uśmiech, zdrowie, miłość, finanse.
Zdrowy i Bogaty Dom to Cztery pory roku.

To Wiosna – codziennie wiosna, codziennie radość z narodzin nowego.

To Lato – codzienne lato z pielęgnacją dobra, tego co zasiane wiosną, dobrych proporcji.

To Jesień – codzienna jesień, czas zbiorów, podsumowań.

To Zima – codzienna zima, czas refleksji, wyciszenia.

Cztery pory roku to całość. To My.

Dom to ludzie (domownicy, rodzina, sąsiedzi, przyjaciele), emocje (przynoszone przez nas i naszych gości), budynek (zaakceptowany przez nas i innych uzytkowników, w dobrych proporcjach, w dobrych kolorach, dobrze ogrzewany, z działającą częścia techniczną), otoczenie (zabudowania, przyroda, przemysł, drogi, linie przesyłowe, itp.), utrzymanie i zachowanie czystości, madrej czystości.

Pozdrawiam:

Szymon Spolankiewicz 502 453 243